Elektrokola

Elektrokolo je jedním z velkých pomocníků života ve městech, ale i na vesnici. Dostanete se z bodu A do bodu B za krátkou dobu. Díky městskému elektrokolu ovšem nebudete schvácení a po příjezdu do práce nebudete muset lapat po dechu z předešlého šlapání. Je to pohodlný a ekologický dopravní prostředek. Navíc náklady na provoz jsou minimální. Stačí jen dobít baterii, ostatní je už jen klasická údržba kola . Vždy máte možnost přepnout z elektrického pohonu na šlapání a protáhnout si tak své tělo. Městské elektrokolo je váš tajný trumf v uspěchaném ránu.

Máte rádi kola a jste vyznavači jízdy v náročném terénu? Chcete si užít jízdu a přitom nemuset tlačit kolo do kopce, až vám dojdou síly? Pokud jste si na otázky odpověděli ANO, tak právě pro vás jsou tu horská elektrokola. Nekazte si vyjížďku v přírodě tlačením kola. Horská elektrokola mají výhodu (jak už název sám napovídá) v tom, že kdykoliv můžete kolo přepnout na pohánění elektromotorem. Je to ekologické, takže přírodě kolem vás neuškodí a vy si budete moct užít krásnou jízdu do kopce a odpočinout si. Poté můžete elektromotor vypnout a procvičit si svaly šlapáním. Horská elektrokola jsou jasnou volbou.

Máte rádi cykloturistiku? Kdo by neměl. Projížďka krajinou je pohled k nezaplacení. Ovšem ne každý má tolik sil, aby své kolo nemusel tlačit. A tlačení kola nikoho nebaví. S tímto problémem vám můžeme pomoci. Trekingová elektrokola jsou tím pravým pro projížďku malebnou krajinou. Buď můžete jet celou dobu na elektromotor a kochat přírodou a nebo si elektromotor zapnete jen když už nebudou na šlapání stačit vaše síly. Trekingová elektrokola se výborně hodí i pro cestu do zaměstnání. Vyzrajte nad únavou a docházení sil. Pořiďte si trekingové elektrokolo a neprohloupíte.

Výrobce:
Dostupnost:

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce.

Novinky na e-mail

Zaregistrujte svůj email a žádná sleva Vám již neunikne.

Proč nakupovat u nás
  • Široký výběr všech typů jízdních kol zavedených značek.
  • Doplňkový sortiment komponentů a příslušenství pro jízdní kola.
  • Další potřeby pro sportovce i rekreační cyklisty.
Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz,
neváhejte nás kontaktovat

VELO CZ s.r.o.

  • B&W International
  • Aminostar
  • Amoeba
  • Acor
  • Etape
Copyright © 2012 VELO CZ s.r.o.Webdesign & SEO eStudio